ایده هایی جذاب برای تزئین بادکنک جشن تولد

بادکنک جشن تولد در انواع متنوع در بازار به فور وجود دارد و یکی از لوازم مهم تزئینی برای رنک و لعاب دادن فضا و مکان برگزاری جشن تولد محسوب می شود. از آنجایی که بادکنک ها دارای مدل های مختلف و رنگ های مختلفی هستند می توان از آن ها در مراسم های گوناگونی استفاده کرد.

در این مقاله ایده های جذابی را برای استفاده از بادکنک جشن تولد برای تزئین دکوراسیون مکان جشن تولد  معرفی می کنیم. به کارگیری این ایده ها فضای دکوراسیون جشن را جذاب و چشم نواز خواهد کرد و حس شادی را برای مهمانان به وجود می آورد.

مدل های مختلف بادکنک تولد

در حال حاضر مدل های متنوعی از بادکنک های ساده و هلیومی در طرح ها و مدل های زیبای پولکی، آویز دار، عروسکی، قلبی، فانتزی و در شکل های گوناگون در فروشگاه های لوازم جشن تولد وجود دارند. بنابراین براحتی می توانید از بین انواع مدل های جذاب طبق سلیقه خود مدل مورد پسند را انتخاب کنید و در بادکنک آرایی جشن تولد استفاده کنید.

تزئین بادکنک با روش های مختلف

برای بادکنک آرایی مکان برگزاری جشن روش های ساده و فوق العاده جذابی وجود دارد. با کمی دقت و سلیقه به خرج دادن می توانید جشن تولد را به بهترین شکل با بادکنک های متنوع تزئین کنید تا برای مهمانان فضای چشم نوازی تداعی شود.

استفاده از بادکنک برای تزئین جشن تولد می تواند در کاهش هزینه های جشن تاثیر زیادی داشته باشد. با کمترین هزینه می توانید دکورسیون بسیار منحصربفرد و چشم نواز  ایجاد کنید.

 

ایده های جدید و جذاب تزئین بادکنک های جشن تولد

۱.تزیین بادکنک با تور

برای به کاربردن این ایده در تزئین فضای جشن باید از بادکنک های بزرگ استفاده کنید. این روش به دلیل راحتی کار در حال حاضر متداول و پرطرفدار می باشد.

۲.باغ پر از بادکنک جشن تولد

در این روش تعدادی گل خریداری کنید و بادکنک ها را به آن ها بچسبانید و در مسیر ورودی مهمانان قرار دهید.

۳.بادکنک­ های هلیومی

استفاده از بادکنک های هلیومی بسیار جذاب و هیجان انگیز است. با دو روش می توان از این بادکنک ها برای هیجان انگیز کردن مراسم تولد استفاده کنید. چسباندن آن ها به سقف و دیوارهای اتاق و همچنین می توان آن ها را با هوای دم باد کرده و لبه ­های بادکنک را بکشید تا صدای جیغ مانندی درست کند که فضای هیجان انگیزی را ایجاد می کند.

۴.سقف پر از بادکنک جشن تولد

برای اجرا کردین این ایده زیبا­ باید کل اتاق یا پذیرایی را با بادکنک­ های گازی کوچک و بزرگ پر کرد. همچنین می توانید بادکنک ها را در رنگ و طرح هماهنگ با تم تولد انتخاب کنید. روش دیگر چسباندن بادکنک ها به سقف در حالی که آویزهای قلبی دارند می تواند ایده ای هیجان انگیز و دوست داشتنی باشد. این ایده یکی از روش های تزئین بادکنک با کمترین هزینه و در کمترین زمان است.

۵.ترکیب بادکنک جشن تولد با چراغ
این روشی بسیار ساده و در عین حال شیک و زیبا است که می توانید بادکنک ها را به چراغ های کوچک بچسبانید. همچنین می توانید ترکیبی از چراغ ها و بادکنک ها را به سقف یا دیوار بچسبانید.
۶.بادکنک ­های پولکی:

استفاده از بادکنک های پولکی یکی از قدیمی ترین روش های تزئین دکوراسیون جشن تولد است. این بادکنک ها فضای جشن را بسیار شاد و جذاب جلوه می دهند. به کاربردن این نوع بادکنک آرایی برای جشن تولد دخترانه و پسرانه بسیار زیبا و چشم نواز است.

۷.دیوار پر از بادکنک

 

بادکنک جشن تولد

بادکنک فویلی چیست؟

 

به کاربردن این ایده برای تزئین دکوراسیون فضای جشن تولد می تواند باعث خلق یک پس زمینه جذاب برای عکس برداری شود. همچنین هماهنگ با تم تولد می توان از لوازم متناسب برای تزئین استفاده کنید.

۸.بادکنک عکس دار

این ایده به این صورت است که باید تعدادی عکس از فردی که جشن تولد او است را به بادکنک ها بچسبانید. برای این کار می توان بالن ­­های گازی را به سقف چسبانده و عکس ­ها را با روبان به آن ها آویزان کنید. این روش می تواند خاطرات شیرینی را برای شخصی که تولد وی است  زنده کند و او را به شدت غافلیگر کنید.

۹.بادکنک ­های دیزنی

ممکن است این روش برای تزنین دکوراسیون مکان جشن تولد برای هم کودکان و هم بزرگسالان جذاب و دوست داشتنی باشد. برای استفاده از این ایده بهتر است فضای تولد را با بادکنک­ های با تم دیزنی یا پیکسار که از کاراکترهای مختلفی مثل میکی، اُلاف، مینیون تشکیل شده، تزئین کنید.

۱۰.پولک­ های زرق و برق دار:

اگر می خواهید فضای جشن تولد بسیار روشن و درخشنده در چشم مهمانان جلوه کند، بهتر است از پولک­ های زرق و برق دار و اکلیلی برای تزئین دکوراسیون جشن استفاده کنید. برای این کار می توانید این پولک ها را به جایی از دکوراسیون فضای جشن بچسبانید. دقت کنید که این پولک های زرق و برق دار به سادگی از سطح جدا نمی شوند.

۱۱.لوستر پر از بادکنک جشن تولد

برای انجام این ایده حتما نباید لوستر داشته باشید، می توانید بادکنک های زیبا و رنگارنگ را به پره­ های پنکه سقفی بچسبانید و یابا رشته­ ای از نخ آن ها را به سقف و در بالای میز ناهارخوری آویزان کنید. چنانچه لوستر دارید می بادکنک ها را به لوستر آویزان کرده و آن را روشن کنید.

۱۲.هدایای چسبیده به بادکنک

یکی از کارهای جذاب دیگری که می توانید برای ایجاد جذابیت در فضای جشن انجام دهید، چسباندن بادکنک ها به هدایا و کادوها است. استفاده از این ایده علاوه بر اینکه زیبایی خاصی را خلق می کند، زمان کمی را هم می گیرد و بسیار ساده و راحت می باشد.

۱۳.بادکنک­های نورانی جشن تولد

اگر می خواهید جشن تولد را در شب و فضای نسبتا تاریک برگزار کنید، استفاده از این ایده بسیار فضا را رومانتیک خواهد کرد. برای اجرای این روش می توانید از بادکنک­ هایی که در آن ها ال ای دی یا میله­ های نوری کوچک به کار رفته است، استفاده کنید. سپس باید آن ها را به سقف مکان برگزاری تولد بچسبانید تا زیبایی محیط را بسیار فوق العاده نشان دهند.

۱۴.بادکنک با طرح گل یا پر از گل

این ایده بادکنک های پر گل بیشتر برای استفاده در جشن تولدهای دخترانه کاربرد دارد. برای اجرایی این ایده دو روش جالب پیشنهاد می کنیم. یکی خریداری بادکنک هایی که دارای طرح های گل دار است و دیگر اینکه که داخل بادکنک را پر از گل کرده و سپس آن را با گاز هلیوم پر کنید و بادکنک ها را به سقف بچسبانید. برای دادن هیجان و غافل گیر کردن مهمانان و شخصی که جشن تولد او است، می توانید در حین جشن تولد بادکنک ها را بترکانید. این روش می تواند فوق العاده جذاب بوده و تم تولد را زیباتر و جالب تر کند.

۱۵.کیک پر از بادکنک

در لحظه اول که اسم این ایده می شنوید شاید زیاد برایتان جالب نباشد. اما وقتی این ایده اجرایی شود متوجه جذابیت و هیجانی که ایجاد می کند، خواهید شد. در این روش بعد از بادکردن بادکنک ها باید آن ها را به پایه های چوبی یا پلاستیکی ببندید و داخل کیک فرو کنید. سپس برای اینکه سرگرمی و هیجان بیشتری به این ایده بدهید باید کارهایی مانند ترکاندن ناگهانی بادکنک­ ها موقع فوت کردن شمع و عکس گرفتن سریع از چهره­  ترسیده کسی که در حال فوت کردن شمع است .

۱۶.بادکنک ­­های میوه­ای

یکی از مدل های جذاب بادکنک ها، بادکنک های میوه ای هستند که برای بسیاری از افراد جذاب است. اگر می خواهید فضای جشن تولد را منحصربفرد و جالب جلوه دهید، از این نوع بادکنک ها برای زیباتر کردن دکوراسیون و تم تولد استفاده کنید. خرید بادکنک های میوه ای علاوه بر اینکه هزینه زیادی ندارد، باعث بامزه شدن تم تولد می شود. این بادکنک های میوه­ای دارای اندازه ها، رنگ و طرح و شکل متنوع دارند.

۱۷.بادکنک ­های دوناتی و شیرینی

ایده ی جذاب تر برای تزئین فضای جشن تولد استفاده از بادکنک هایی به شکل شیرینی و دونات است. قطعا استفاده از این روش در بادکنک آرایی تولد بچه هایی که عاشق شیرینی هستند بسیار هیجان انگیز خواهد بود.

۱۸.بادکنک ­های ایموجی

این ایده بسیار خنده دار و با مزه است و می تواند یک خاطره جذاب از جشن تولد در خاطر افراد به یادگار بگذارد. برای انجام این ایده دو راه وجود دارد؛ یا اینکه بادکنک را باد کنید و سپس استیکرهای ایموجی را برش داده و به بادکنک بچسبانید. همچنین می توانید بادکنک­ هایی با طرح ایموجی خریداری کنید؛ که این روش نسبت به روش اول جذاب تر و راحت تر می باشد. بعد از بادکردن بادکنک های طرح ایموجی یا چسباندن استیکرهای ایموجی به بادکنک ها باید آن را از سقف آویزان کرده یا به دیوار بچسبانید.

۱۹.کمان بادکنکی

بسیاری از افراد دوست دارند با کمترین هزینه فضای دکوراسیون جشن تولد را همانند جشن تولدهای سلطنتی و لوکس تزئین کنند. با اجرای این روش و ایده می توانید تنها با بادکنک­های رنگی و متناسب با تم تولد به شکل کمان و حالت سلطنتی و پادشاهانه این خواسته را برآورده کنید.

 

 

بادکنک آرایی برای مناسبت های مختلف