تم تولد مینیون
تم تولد پسرانه سگ های نگهبان
تم جشن دندونی دختر
تم تولد تدی دختر
تم تولد دخترانه کیتی
تم تولد پسرانه بی بی پسر
تم تولد بی بی دختر
تم تولد اسب شاخدار
تم تولد پسرانه باب اسفنجی
تم تولد پسرانه تدی پسر
تم تولد دخترانه توت فرنگی
تم تولد پسرانه ماشین ها
تم جشن تعیین جنسیت
تم جشن دندونی پسر
تم تولد پسرانه پوکویو
تم تولد دخترانه بالرین
تم تولد دخترانه ماشا
تم تولد پسرانه میکی موس
تم تولد مینی موس
تم تولد کروسل آبی
تم تولد کروسل صورتی
تم تولد دخترانه سوفیا
تم تولد رنگین کمان
تم تولد دخترانه پونی
تم تولد تاج آبی
تم تولد تاج صورتی
تم تولد پسرانه بچه رئیس
تم تولد فیل کوچولو
تم تولد دخترانه ال و ال
تم تولد پسرانه پی جی ماسک

تم تولد خردسال مخصوص کودکان دارای سن ۲تا ۶ ساله است؛ که برای هر رده سنی تم هایی با طرح ها و رنگ های متنوعی وجود دارد. معمولا برگزاری جشن تولد برای خردسالان کمی دشوار است زیرا کودکان دوستان زیادی در کودکستان و پیش‌دبستانی دارند و آن ها به جشن تولد خود دعوت می کنند.

تم تولدی که برای محل برگزاری جشن تولد خردسالان در نظر گرفته می شود باید متناسب با سلیقه و روحیه کودکان باشد. در این مقاله از سایت آی کالا به معرفی چندین تم تولد خردسال که برای استفاده در جشن تولد کودکان ۲ تا ۶ ساله مناسب است می پردازیم.

انواع تم تولد خردسال برای جشن تولد کودکان ۵تا ۶ ساله

تم تولد چرخ سوارها، طرح سیرک، تم تولد نجومی و تم تولد خردسال با طرح حشرات مصنوعی از جمله تم های تولد جالب و هیجان انگیزی هستند که می توان جهت تزئین فضای برگزاری جشن از آن ها استفاده کرد.

۱.تم تولد چرخ‌ سوارها

اگر می خواهید جشن تولد فرزند خردسال خود را در فضایی باز برگزار کنید؛ ما تم تولد چرخ سوار ها را پیشنهاد می کنیم. برای داشتن چنین تم تولدی از مهمانان خردسال خود بخواهید که هر نوع چرخی که دارند یعنی دوچرخه، سه‌چرخه، اسکوتر یا اسکیتی با خود به جشن بیاورند. همچنین برای هیجان انگیز تر شدن جشن بچه ها باید کلاه کاسکت و دیگر لباس‌های ایمنی نیز بپوشند. استفاده از این تم می تواند ساعاتی سراسر شادی و مفرح و سرگرم کننده برای کودکان بوجود آورد. این تم برای جشن تولد دخترانه و پسرانه مناسب است و فقط باید هنگام چرخ سواری بچه کاملا مراقب آن ها بود.

۲.تم تولد نجومی برای خردسالان

برای جذاب کردن فضای جشن تم تولد خردسال با طرح نجومی می توان جشنی به یاد ماندنی را برای کودکان برگزار کرد. به احتمال زیاد بچه ها با دیدن فضایی پر از ستاره های نورانی ذوق زده خواهند شد برای ساختن تم تولد نجومی می توانید از بادکنک های نورانی استفاده کرد. برای این کار لامپ‌های کوچک یا دیودها را در داخل بادکنک ها قرار دهید و سپس بادکنک را باد کنید. با آویزان کردن این بادکنک های نورانی به سقف و دیوارها در ذهن خردسالان حال و هوای ستاره‌های دنباله‌دار و یا سیارک‌ها تصور می شود.

۳.تم تولد طرح حشرات مصنوعی یک تم تولد خردسال بامزه

استفاده از حشرات مصنوعی در جشن تولد می تواند هم هیجان انگیز باشد و هم سبب ترس و و حشت مهمانان شود. تم تولد خردسال با طرح حشراتی مانند سوسک‌ ها و عنکبوت‌ های می تواند فضایی پر از جیغ و فریاد را به همراه داشته باشد. البته می توان از حشرات بامزه هم استفاده کنید تا مانع ترسیدن مهمانان شود.

۴.تم تولد خردسالان با طرح سیرک

تم تولد خردسال با طرح سیرک برای کودکانی مناسب است که علاقه زیادی به سرگرمی با شعبده بازی و تردستی دارند. فعالیت های اصلی برای این تم تولد شعبده بازی، تردستی و دلقک بازی است. طراحی دعوت نامه‌هایی به شکل بلیط سیرک می تواند برای مهمانان بسیار جذاب و هیجان انگیز باشد.