دسته‌بندی نشده

تم تولد نوزاد برای آراستن مکان برگزاری جشن اولین روزهای تولد

تم تولد نوزاد

تم تولد نوزاد متناسب با جنسیت نوزاد دارای رنگ خاصی می باشد؛ که بسته به اینکه نوزاد دختر است یا پسر باید رنگ صورتی یا آبی انتخاب شود. تزئین مکان و دکور برپایی جشن تولد نوزاد بسیار مهم است و با توجه به رنگ و تم تولد انتخابی، مهمانان می توانند جنسیت نوزاد را حدس بزنند.

یکی از مهم ترین مواردی که باید در جشن تولد نوزاد توجه کنید، رنگ لباس نوزاد است که باید متناسب با جنسیت او و تزئینات و رنگ تم تولد باشد. معمولا رنگ لباس مخصوص نوزاد دختر، صورتی یا سفید است. استفاده از این رنگ در لباس انتخابی برای نوزاد می تواند نوزاد را زیباتر و ملیح تر نشان دهد و همچنین مهمانان نیز می توانند از جنسیت نوزاد آگاه شوند.

 

پیشنهاد می شود مقاله معرفی انواع تم تولد دخترانه زرد شیک و هیجان انگیز را نیز مطالعه نمایید

 

تزئین محیط جشن با تم تولد نوزاد پسر

برای آراستن مکان جشن تولد نوزاد می توان از تم های آماده مناسب با جنسیت و سن نوزاد خریداری کنید. همچنین با استفاده از بادکنک آرایی و انواع بادکنک های فویلی مانند پستونک و کالسکه و همچنین بادکنک های کرئم نقره ای، آبی و لاتکس سفید می توانید محیط جشن را به بهترین شکل تزئین نمایید. استفاده از خوراکی هایی مثل فینگر فود ها، میوه ها و کیک تولد به رنگ تم تولد نوزاد می تواند جذابیت خاصی به فضای تولد بدهد.

برای طراحی یک تم زیبا و چشم نواز برای تزئین فضای جشن تولد نوزاد می توان از تم سفید آبی که متناسب با جنسیت نوزاد است، استفاده کرد. این نوع تم برای تزئین جشن تولد کودکان یک ساله و دو ساله نیز کاربرد دارد. انتخاب رنگی مناسب و هماهنگ با رنگ تم می تواند جشن را با شکوه تر جلوه دهد. در طرح تم تولد نوزاد پسر، تصویر یک نوزاد پسر کوچک وجود دارد که می توان آن طرح را روی تمام لوازم جشن تولد چاپ کرد. انتخاب سایر لوازم جشن با رنگ آبی می تواند فضایی با رنگ یک دست ایجاد کند که بسیار شکیل و جذاب به چشم مهمانان می آید.

اگر می خواهید جشن تولد نوزاد زیباتر و شیک تر به چشم بیاید می توانید رنگ لباس نوزاد را نیز با رنگ تم و تزئینات و طراحی محیط جشن هماهنگ کنید. پوشاندن یک لباس به رنگ سفید و آبی می تواند نوزاد را بسیار زیبا و دوست داشتنی نشان دهد. همچنین برای مهمانانی که از جنسیت کودک مطلع نیستند می تواند چنسیت کودک را نیز بشناساند.

تزئین محیط جشن با تم تولد نوزاد دختر

استفاده از تم های تولد نوزاد با رنگ های ملیح صورتی و سفید می تواند فضای جشن تولد نوزاد دختر را بسیار چشم نواز و شیک جلوه دهد. براحتی می توانید سایر لوازم پذیرایی و تزئینات جشن را با این رنگ صورتی و یا سفید ست کنید و به جذابیت و ملیح بودن دکور جشن بیفزایید.
به کار گیری گل های کاغذی به حالت ریسه ای در رنگ های متناسب با تم تولد یعنی رنگ سفید یا صورتی می تواند دیوارهای مکان برگزاری جشن را بسیار شیک نشان دهد.

یکی از روش های ساده و آسان طراحی تم تولد نوزاد استفاده از بادکنک آرایی است. برای این کار می توان از بادکنک های فویلی نوزاد، بادکنک های فویلی ردپا و بادکنک های هلیومی سفید و صورتی استفاده کرد. چاپ تصویر یک نوزاد کوچک و بامزه در رنگ صورتی یا سفید روی لوازم پذیرایی و تزئینات چشن می تواند فضای جشن را بسیار شیک و جذاب نماید.  هنگامی که فضای جشن به بهترین شکل آراسته و تزئین شود می توان عکس ها و فیلم های با کیفیت تر و جذاب تری گرفت و برای سال ها آن ها را در خاطر خود ماندگار کرد.

چیدمان میز تولد متناسب با تم تولد نوزاد

برای تزئین میز تولد که اصلی ترین قسمت جشن تولد است باید خلاقیت بیشتری به خرج دهید. متناسب با جنسیت نوزاد اگر دختر است باید یک پس زمینه صورتی یا سفید برای میز انتخاب کنید و چنانچه نوزاد پسر است بایستی میز را با رومیزی به رنگ آبی تزئین کنید.

روی میز و در وسط آن کیک را قرار داده و سایر خوراکی های رنگارنگ مانند پاپ کورن، انواع شکلات ها ، انواع کوکی های زیبا دارای طرح نوزاد، شیشه شیر یا کالسکه  را در اطراف آن بچینید.

 

پیشنهاد می شود مقاله ایده های تم تولد برای کودک دو ساله را نیز مطالعه نمایید

 

گیفت ها و هدایای کوچک متناسب با تم تولد نوزاد

برخی پدر و مادرها برای اینکه جشن تولد نوزاد خود را در ذهن مهمانان به یادگار بگذارند؛ به آنان گیفت هایی را با تصاویری مثل کالسکه یا چرخ دستی در رنگ آبی، آبی و صورتی یا شیشه شیر های کوچک بامزه به مهمانان تقدیم می کنند.

جمع بندی بحث تم تولد نوزاد

در این مقاله در مورد تزئینات و طراحی تم تولد نوزاد دختر و پسر صحبت کردیم و نکات مهمی را برای هر چه بهتر برگزار کردن این نوع جشن تولدها که انتخاب تم تولد مشکل است، بیان کردیم.

برای مشاهده انواع تم های تولد دخترانه و پسرانه و بزرگسال به سایت آی کالا مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *