تم تولد پسرانه رئال مادرید
تم تولد پسرانه استقلال
تم تولد پسرانه پرسپولیس
تم تولد پسرانه بارسلونا

ایده هایی برای طراحی تم تولد فوتبالی

تم تولد فوتبالی به عنوان یک ایده خلاقانه برای تزئین جشن تولد پسران استفاده می شود. برای طراحی چنین تم تولدی می توانید برای تزئین و انتخاب رنگ لوازم و عناصر جشن تولد از رنگ اصلی و غالب تم فوتبال که سبز، سفید و سیاه است بهره بگیرید. همچنین سفارش کیک فوتبالی بدهید و از لوازمی مانند تور دروازه، لباس ورزشی و شکلات توپی و سوت برای فوتبالی جلوه دادن فضای جشن تولد استفاده کنید. برای جذاب تر و فوتبالی تر کردن جشن نیز بهتر است طرح فوتبال را روی لوازم پذیرایی مانند بشقاب و لیوان و کارد چاپ کنید.

تم تولد فوتبالی هم برای جشن تولد کودکان و هم بزرگسالان یک ایده جالب و هیجان انگیز می باشد. می توانید بر اساس رنگ تیم فوتبال مورد علاقه فردی که برای او جشن تولد می گیرید محیط جشن را بادکنک آرایی کنید. برای این کار از بادکنک های فویلی طرح توپ فوتبال و بادکنک لاتکس در رنگ مورد نظر بهره بگیرید. حتی می توانید خوراکی های جشن را طرح فوتبالی انتخاب کنید. مثلا کاپ کیک ها و کیک تولد را طرح تم تولد فوتبالی سفارش دهید.

انواع تم تولد فوتبالی

در کنار انواع تم تولد های پسرانه، تم تولد فوتبالی بیشتر از هر مدل تم تولدی مورد استقبال پسران قرار گرفته است. از این رو آی کالا در این بخش قصد دارد تم تولد های فوتبالی جذابی مانند تم تولد پسرانه استقلال ، تم تولد فوتبالی پرسپولیس، تم تولد بارسلونایی، تم تولد فوتبالی رئال مادرید و تم تولد پسرانه منچستر یونایتد را به شما مخاطبان عزیز معرفی کند.

۱.تم تولد پسرانه فوتبالی استقلال

تم تولد استقالی دارای طرح جدید و رنگ آبی کاربنی است. می توانید برای طراحی این تیم از بادکنک های با رنگ آبی جهت تزئین دکوراسیون محل برگزاری جشن استفاده کنید.

۲.تم تولد فوتبالی پرسپولیس

برای طراحی این تم می توانید بر روی تمامی لوازم جشن تولد، لوگوی تیم فوتبال پرسپولیس را به همراه یک ستاره ی طلایی و جام قهرمانی چاپ کنید. ایده دیگر اینکه از مهمانان بخواهید که همگی لباس قرمز رنگ بپوشند.

  1. تم تولد بارسلونایی

در  تم تولد بارسلونایی رنگ های قرمز و سورمه ای به کار رفته است که می توانید با کمی خلاقیت یک تم تولد فوتبالی بی نظیری را خلق کنید.

بر روی تمامی لوازم تم تولد بارسا رنگ راه راه قرمز و سورمه ای به همراه لوگوی تیم فوتبال بارسلونا که شامل توپ فوتبال می شود خیلی ظرف و دقیق چاپ شده است .

  1. تم تولد فوتبالی رئال مادرید

برای طراحی تم تولد فوتبالی رئال مادرید می توانید طرح لوگوی این تیم را روی لباس شخصی که تولد او است چاپ کنید همچنین برای جذابت بیشتر روی لوازم پذیرایی علاوه بر طرح توپ فوتبال بهتر است لوگوی تیم فوتبال رئال نیز گذاشته شود.

  1. تم تولد فوتبالی منچستریونایتد

این تیم فوتبال نیز طرفداران زیادی دارد و برای تزئین فضای جشن پسرانه می توان با بهره گیری از رنگ اصلی این تیم یعنی رنگ قرمز و زرد، فضای چشم نواز و هیجان انگیزی را برای مهمانان ایجاد کرد.