دسته‌بندی نشده

مزایای بادکنک آرایی برای تزئین جشن تولد

مزایای بادکنک آرایی

مزایای بادکنک آرایی بسیار قابل توجه است زیرا بادکنک آرایی یک روش آسان و ارزان برای تزئین محل برگزاری جشن تولد می باشد. انواع مدل های جذاب و رنگارنگی از بادکنک ها وجود دارد که می توان به سلیقه خود و هماهنگ با تم تولد از آن برای بادکنک آرایی استفاده کنید.

استفاده از بادکنک های لاتکس و بادکنک های فویلی که دارای اشکال و طراح های فوق العاده ای هستند، می تواند حال و هوای بی نظیری را برای جشن شما به ارمغان آورند. در مقالات گذشته سایت آی کالا در مورد بادکنک های فویلی و لاتکس مفصل صحبت کردیم.

در این مقاله قصد داریم به مزایای بادکنک آرایی بپردازیم و به برخی از مزیت های این روش تزئین جشن تولد اشاره کنیم.

 بادکنک آرایی چیست؟

بادکنک، کیک تولد، شمع و کلاه تولد از جمله لوازم ضروری برای برگزاری جشن تولد به شمار می روند. بادکنک بیشتر برای تزئین محل جشن کاربرد دارد زیرا بادکنک در طرح ها و رنگ های متنوع در فروشگاه ها به راحتی در دسترس است. یک روش راحت برای باد کردن بادکنک ها استفاده از گاز هلیوم است که نسبت به هوا به مدت بیشتری در بادکنک می ماند. در ادامه به معرفی ۴روش جذاب بادکنک آرایی شامل بادکنک آرایی طاق، دیوار، ریسه ای و هلیومی برای انواع جشن ها می پردازیم.

انواع روش های بادکنک آرایی جشن ها

برای استفاده از بادکنک برای تزئین محل جشن باید استندهای مختلفی را آماده کنید. معمولا بادکنک آرایی عروسی باید براساس تم گل آرایی جشن عروسی انجام شود. همچنین برای تزیین منزل جهت برگزاری جشن تولد باید بادکنک آرایی و انتخاب رنگ بادکنک ها با توجه به تم تولد پسرانه و تم تولد دخترانه صورت گیرد. برای افتتاحیه ها و همایش ها نیز بادکنک آرایی طبق رنگ گل آرایی سازمانی و برند انجام می شود.

۱.بادکنک آرایی طاق

برای اینکه بادکنک آرایی ظریف و شکیلی ایجاد کنید باید استندهای مورد نیاز را آماده کنید. برای تهیه استندهای لازم برای بادکنک آرایی طاق و بادکنک آرایی ال باید به فروشگاه های ظروف کرایه مراجعه کنید. برای اینکه بادکنک آرایی بهتر و با جلوه زیباتری نشان داده شود باید آن ها را روی یک سطح بچسبانید. به همین منظور استند را باید در مکان دلخواه نصب کرده و بعد از باد کردن بادکنک ها، آن ها را روی استند قرار دهید. معمولا از بادکنک آرایی طاق برای تزئین محل جشن عقد و عروسی استفاده می شود.

۲.بادکنک آرایی دیواری

یکی از روش های جذاب برای تزئین مکان برگزاری جشن، بادکنک آرایی دیوار است. این روش به دلیل راحتی کار از مزایایی بادکنک آرایی محسوب می شود؛ این روشی ساده و در عین حال شیک و زیبا می باشد. در این روش بسته به مقاومت رنگ دیوار یا کاغذ دیواری باید چسب بادکنک تهیه کنید. سپس محلی را که می خواهید آنجا را با بادکنک تزئین کنید انتخاب نمایید. بعد از باد کردن بادکنک ها با روش های مختلفی ( روش های باد کردن بادکنک) که در مقالات قبلی بیان شد؛ آن ها را با چسب به محل مورد نظر بچسبانید.

۳.بادکنک آرایی ریسه ای

روش بادکنک آرایی ریسه ای به دلیل سادگی که دارد مورد استقبال افراد زیادی می باشد. این روش تزئین از عمده ترین روش های تزیین جایگاه عروس و داماد در جشن عقدی و عروسی است.

برای تزئین مکان بوسیله بادکنک و ریسه باید یک طناب ظریف و یا یک نخ رنگی تزئین شده را آماده کرد. سپس بادکنک ها را باد کرده و بر روی این نخ نصب کنید و ریسه بادکنکی را در محل دلخواه وصل کنید. معمولا روی دیوار، سقف و قسمت جلویی میز پذیرایی در جشن‌ ها را به وسیله ریسه ای از بادکنک تزئین می کنند.

۴.بادکنک آرایی هلیومی

بادکنک های هلیومی در هوا معلق می شوند و این حالت جذابیت استفاده از بادکنک را در جشن ها دو چندان می کند. یکی از موارد استفاده بادکنک های هلیومی جشن های عروسی است که سبب جذابیت بیشتر عکس های جشن می شود. برای طراحی تم های متنوعی مانند تم تولد بزرگسال ساده، تم تولد مردانه قرمز، تم تولد مردانه مشکی طلایی و تم تولد دخترانه نوجوان ساده می توان از بادکنک آرایی هلیومی بهره برد.

مزایای بادکنک آرایی چیست؟

بادکنک آرایی برای جشن تولد نسبت به سایر روش های تزئین دارای خاصیت ها و مزایای مهمی است که در ادامه به برخی از مزایای بادکنک آرایی اشاره می شود.

۱.صرف زمان کم برای تزئین

برای تزئین مکان برگزاری جشن با استفاده از بادکنک می توان با صرف زمان کمی این کار را انجام داد. زیرا نیازی به زیر سازی ندارد و فقط باید مقداری خلاقیت به کار برد.

۲.جابه جایی راحت بادکنک

بادکنک ها بسیار سبک هستند و بعد از اینکه آن ها را به وسیله پمپ دستی یا گاز هلیومی باد کردید می توانید در محل مدنظر خود آن ها را نصب کنید.

۳.مزایای بادکنک آرایی نصب آسان و راحت بادکنک

بادکنک را می توان با ربان به یک دیگر بست و بصورت یک ریسه و شکل های مختلف آن ها را در جای دلخواه آویزان کرد. برای نصب بادکنک نیازی به پیچ و میخ نیست وبه همین دلیل یک روش راحتی برای تزئین محیط محسوب می گردد.

۴.برای استفاده در هر جایی مناسب اند

بادکنک آرایی را برای محیط های مختلف می توان استفاده کرد زیرا نیازی به تجهیزات خاصی ندارد. بنابراین یکی از مزایای بادکنک آرایی به شمار می رود.

۵.هزینه پایین بادکنک آرایی

یکی از مزایای بادکنک آرایی هزینه پایین این روش است. تزئین دکوراسیون محل برگزاری جشن با بادکنک نسبت به سایر روش های تزئین مانند گل آرایی و شمع آرایی و یا استفاده از تم های گران قیمت بسیار به صرفه و اقتصادی می باشد. بنابراین یک روش تزئین محبوب اکثر افراد جهت تزئین محل برپایی جشن ها و مراسم های آنان است.

۶.در تمام جشن ها و مراسمات قابل استفاده است:

از بادکنک های رنگی و در طرح های مختلف می توان برای تزئین دکور مکان برگزاری جشن ها استفاده کرد. بادکنک آرایی می تواند در جشن ها و مراسم هایی مانند تزئین جشن عروسی و نامزدی، جشن تولد، جشن های افتتاحیه، مناسبت های ملی و مذهبی، انواع همایش ها، سالن های ورزشی، جشن تکلیف ، غرفه نمایشگاهی ، تزئین مهد کودک ها و مدارس استفاده شود.

برای مشاهده انواع تم های تولد و مدل های متنوع بادکنک آرایی به سایت آی کالا مراجعه کنید.

یک فکر در مورد “مزایای بادکنک آرایی برای تزئین جشن تولد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *