دسته‌بندی نشده

وسایل تم تولد رنگین کمان برای داشتن تولدی در فضای رنگی

وسایل تم تولد رنگین کمان

وسایل تم تولد رنگین کمان به دلیل اینکه در آن ها از تمام رنگ ها به کار رفته است بسیار جذاب جلوه می کنند. تم تولد رنگین کمان مناسب برای تولد کودکانی است که به همه رنگ ها علاقه دارند. در این مقاله از آی کالا مطالب مهمی را در مورد تزئین محیط تولد با استفاده از تم تولد رنگین کمان، ایده های تم رنگین کمان برای تولد بچه ها و خوراکی های رنگین کمانی برای داشتن یک تولد رنگین کمانی بیان می کنیم.

معرفی وسایل تم تولد رنگین کمان

معمولا مناسب و هماهنگ با تم تولد سایر وسایل تولد را می توان تهیه کرد تا فضای جشن تولد یک دست و جذاب جلوه کند. برای داشتن تم تولد رنگین کمان نیز باید سایر لوازم تولد را در طرح رنگین کمان انتخاب کرد.

از جمله وسایل تزئینی دکوراسیون مکان تولد شامل رومیزی رنگین کمان ، برچسب بطری رنگین کمان انواع بادکنک اعداد از عدد ۰ تا ۹ و بادکنک فویلی با طرح تم،  بادکنک لاتکس هم رنگ تم جهت تزئین و بادکنک آرایی، استوانه کاغذ پاش رنگین، ریسه گرد رنگین کمان و ریسه پرچمی رنگین کمان می باشد.

همچنین بشقاب و لیوان رنگین کمان ، ردپا رنگین کمان ، تاج رنگین کمان ، ظرف پاپکرن رنگین کمان ، فلش رنگین کمان ، قاشق رنگین کمان ، کارد رنگین کمان ، چنگال رنگین کمان ، نی رنگین کمان ، تاپر رنگین کمان ، دستمال رنگین کمان ، خلال رنگین کمان ، کمان ، کارد و کفگیر کیک بری رنگین کمان از جمله وسایل پذیرایی برای تم تولد رنگین کمان است.

 

پیشنهاد مبشود مقاله معرفی انواع تم تولد دخترانه زرد شیک و هیجان انگیز را نیز مطالعه نمایید

 

طرح بندی مکان تولد با وسایل تم تولد رنگین کمان

جذابیت تم تولد رنگین کمان به دلیل رنگ های متنوعی است که در این تم به کار رفته است. بسیاری از افراد علاقه زیادی به طرح رنگین کمان دارند بنابراین این تم می تواند برای جشن تولد بزرگسالان و دخترانه بسیار ناسب باشد. برای پیاده سازی این تم بهترین روش این است که طرح رنگین کمان را روی تمام وسایل پذیرایی مانند بشقاب و لیوان و کارد… و تزئینات مثل بادکنک و ریسه ها جشن چاپ کنید.

بادکنک آرایی روشی ارزان و پر ایده برای تزئین مکان برگزاری جشن است. بادکنک فویلی رنگین کمان یک وسیله بسیار کاربردی برای طرح بندی و محیط آرایی جشن تولد با تم تولد رنگین کمان می باشد. همچنین استفاده از بادکنک های رنگی لاتکس نیز می تواند جذابیت محیط جشن را چندین برابر نماید.

خوراکی های مناسب برای تم تولد رنگین کمان
خوراکی ها و کیک تولد و تزئین آن ها روی چشم نواز و جذاب شدن جشن تولد تاثیر زیادی دارد. در حال حاضر خوراکی های متنوعی مثل کاپ کیک ها و انواع کیک ها و خوراکی های خوشمزه ای دارای طرح تم تولد رنگین کمان در فروشگاه ها و قنادی ها وجود دارد که می توان برای زیباتر شدن فضای جشن از آن ها استفاده کرد.

می توانید میز تولد را با خوراکی های رنگی و زیبا تزئین کنید تا فضای بسیار جذاب و جشن نواز و خاطره انگیز را در ذهن مهمانان به یادگار بگذارید. همچنین این فضا در عکس ها و فیلم بهتر خود را نشان می دهد و عکس ها و فیلم هایی با کیفیتی را برای شما به جای می گذارد.

تزئین میز تولد با وسایل تم تولد رنگین کمان

کیک و کاپ کیک با طرح رنگین کمان از اصلی ترین وسایل برای تزئین میز تولد است که می تواند میز را بسیار خاص دهد. یکی از روش های دیگر تزئین میز تولد با وسایل تم تولد رنگین کمان استفاده از انواع میوه های مخصوص همان فصل سال می باشد. این چیدمان می تواند رنگ و لعاب شیکی را به میز تولد بدهد.

قرار دادن یک ظرف از شیرینی های رنگی، مثل ماکارون های رنگی خوشگل و خوش طعم که متناسب با تم رنگین کمان است می تواند جذابیت میز را دوچندان کند. همچنین استفاده از خوراکی های رنگی متنوع دیگری مانند ظرفی پر از اسمارتیز رنگی، ژله های رنگین کمانی، آبنبات چوبی، آبنبات، پاپ کرن های رنگی، پاستیل، آبمیوه در طعم و رنگ های مختلف میز را به میزی سحرآمیز و جذاب برای کودکان تبدیل می کند.

سخن پایانی بحث سایل تم تولد رنگین کمان

برای خرید وسایل تم تولد رنگین کمان می توانید به فروشگاه های معتبر که دارای وسایل و تم های متنوعی هستند مراجعه کنید و تمام وسایل مربوط به تم تولد رنگین کمان که شامل پیش دستی و لیوان، چاقو و چنگال، دستمال و سایر لوازم تم تولد است را خریداری نمایید. استفاده از یک سفره یا رومیزی طرح رنگین کمان می تواند یک پس زمینه جذاب برای چیدمان وسایل پذیرایی روی میز باشد.

آی کالا تنوع کاملی از تم تولدها و وسایل مورد نیاز برای تولد را در فروشگاه خود گرد آورده است تا انتخاب آن ها توسط مشتریان محترم براحتی صورت گیرد. برای دیدن انواع تم تولد بزرگسال، دخترانه، نوجوان، فوتبالی و…. به فروشگاه آنلاین آی کالا مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *