بادکنک فویلی ستاره
بادکنک فویلی شخصیت تم ها
بادکنک فویلی گرد
بادکنک فویلی عددی
بادکنک فویلی حروف انگلیسی
بادکنک فویلی قلب
بادکنک فویلی ۴ بعدی

بادکنک فویلی از جمله بادکنک های متنوع و زیبایی هستند که برای تزئین فضای جشن های مختلف استفاده می شود. این نوع بادکنک در بین بچه ها از محبوبیت بالایی برخوردار است زیرا بادکنک های فویلی در شکل ها و طرح ها و رنگ های متنوع و جذاب در دسترس می باشند. بادکنک های فویلی، لاتکس، بوبو و بسیاری از مدل های دیگر بادکنک می توانند برای تزئین دکوراسیون فضای جشن و مراسم به کاربرده شوند.

بادکنک فویلی چیست؟

بادکنک های فویلی یکی از جدیدترین نوع بادکنک هایی است که امروزه در فروشگاه های مختلف موجود می باشد. می توان این بادکنک ها را بوسیله گاز هلیوم یا توسط پمپ دستی باد کرد. این مدل بادکنک ها دارای روزنه های کوچک تری نسبت به سایر بادکنک ها دارند؛ به همین دلیل می توانند گاز درون خود را مدت بیشتری در خود حفظ کنند.

بادکنک های فویلی  از جنس زرورق یا فویل نازک ساخته می شوند و دارای انعطاف پذیری بالایی هستند. این بادکنک ها در مقایسه با سایر انواع بادکنک ها از مقاوم بیشتری برخوداراند. همچنین نسبت به طرح های دیگر بادکنک مانند بادکنک های لاتکس و بوبو دارای طرح ها و تنوع بالاتری هستند.

طرح های زیبای بادکنک فویلی

یکی از جذاب ترین باکنک‌های فویلی مدل شخصیت های کارتونی این بادکنک است که بسیار مورد علاقه کودکان قرار گرفته است. استفاده از این نوع بادکنک های فویلی در انواع جشن ها مانند جشن تولد، تعیین جنسیت و دیگر جشن های کودکانه سبب جذابیت فضای جشن می شود. بادکنک های فویلی در طرح های مختلف مانند بادکنک فویلی عدد، بادکنک فویلی قلبی و بسیاری از مدل ها و شکل های متنوع تولید و عرضه می شود.

چند مدل بادکنک فویلی زیبا

در اینجا به معرفی طرح های مختلف بادکنک فویلی می پردازیم آشنایی با طرح های مختلف بادکنک های فویلی می تواند به شما در تزئین دکور انواع جشن ها کمک زیادی نماید.

۱.بادکنک فویلی طرح نوزاد

بادکنک فویلی طرح نوزاد برای تزیین محیط برگزاری جشن تعیین جنسیت نوزاد و جشن دندونی و جشن تولد یک سالگی نوزدان به کاربرده شود. با استفاده از باکنک های فویلی می توان تم های جذابی را خلق کرد.

۲.بادکنک فویلی طرح قلب

استفاده از بادکنک های طرح قلب در جشن ‌های تولد کودکانه و یا سایر جشن‌ ها بسیار کاربردی است. طرح ‌های کودکانه قلبی شکل برای اکثر بچه‌ها جذابیت دارد و می تواند یک فضای جشن شادابی را ایجاد نماید.

۳.بادکنک های طرح شخصیت های کارتونی

بادکنک خرسی و طرح میکی موس دو مدل از بادکنک های محبوب در میان بچه‌ها است که می‌تواند در انواع جشن ‌ها مورد استفاده قرار گیرد.

۴. بادکنک فویلی تاج 

از این مدل بادکنک فویلی که بسیار شیک و خاص است می توان در تزیین جشن تولد نوزاد و بزرگسال استفاده کرد. همچنین بادکنک های فویلی تاج برای ساخت تم تولد تاج,  تم تیم فوتبال, عکاسی تولد, تم تولد بی بی شاور, تم تزیین اتاق نوزاد, تم تزیین اتاق نوزاد در بیمارستان, تم جشن تعیین جنسیت, تم پرنسس و تم پرنس, تزیین جشن فارغ التحصیلی کاربرد دارد..