تم تولد مینیون
تم جشن دندونی دختر
تم تولد تدی دختر
تم تولد دخترانه کیتی
تم تولد بی بی دختر
تم تولد اسب شاخدار
تم تولد متالایز طلایی
تم تولد دخترانه توت فرنگی
تم تولد دخترانه فروزن
تم تولد دخترانه موآنا
تم تولد تاج طلایی مشکی
تم تولد دخترانه پاریس
تم تولد لاو
تم جشن فارغ التحصیلی
تم تولد گل رز
تم تولد سیندرلا
تم تولد دخترانه بالرین
تم جشن تکلیف دخترانه
تم تولد دختر شایسته
تم تولد دخترانه ماشا
تم تولد مینی موس
تم تولد السا و آنا (فروزن ۲)
تم تولد رنگین کمان
تم تولد دخترانه پونی
تم تولد تاج آبی
تم تولد تاج صورتی
تم تولد قرمز خال سفید
تم تولد قرمز خال مشکی
تم تولد آبی خال سفید
تم تولد مشکی خال سفید
تم تولد زرد خال سفید
تم تولد سفید خال مشکی
تم تولد بنفش خال سفید
تم تولد سبز خال سفید
تم تولد صورتی خال سفید
تم تولد زرد خال مشکی
تم تولد طلاکوب خال دار
تم تولد طلاکوب زیگزاگ
تم تولد فیل کوچولو
تم تولد تاج طلایی سفید
تم تولد دخترانه ال و ال
تم تولد دختر کفشدوزکی

معرفی ایده هایی برای طراحی تم تولد دخترانه

تم تولد دخترانه نسبت به سایر تم های تولد از جذابیت خاصی برخوردار است زیرا می توان در طراحی آن از انواع طرح ها و رنگ های مفرح بهره برد. استفاده از انواع بادکنک فویلی با طرح های گوناگون و بادکنک لاتکس برای بادکنک آرایی می تواند فضای جشن را فوق العاده جذاب نشان دهد. همچنین استفاده از شخصیت های کارتونی که مورد علاقه دختر بچه ها است مانند السا، فروزن، کیتی می تواند برای طراحی تم تولد دخترانه مناسب باشد. می توانید سایر لوازم و عناصر جشن را نیز با تم تولد هماهنگ کنید تا دکور مکان جشن یک دست و منظم به چشم بیاید.

در این مقاله از آی کالا به معرفی تم های شیک و جذابی برای تولد دخترانه می پردازیم تا بتوانید  تم هایی بی نظیر و زیبا و پر از ظرافت برای تولد فرزندتان طراحی کنید.

انواع تم تولد دخترانه

از جمله تم های تولدی که برای تزئین فضای جشن تولد دخترانه مناسب است می توان به تم تولد فروزن، کیتی، سوفیا و باربی اشاره کرد. دقت کنید که برای طراحی تم تولد دخترانه باید صبر و حوصله و طرافت فراوانی به خرج داد تا بتوانید تم تولدی زیبا و شیک طراحی کرده و دکور برگزاری جشن را زیبا و چشم نواز نمایید.

۱.تم تولد دخترانه فروزن

تم تولد دخترانه فروزن در بین دختران در سنین کودکی بسیار پرطرفدار است. برای طراحی این تم باید تمام لوازم و عناصر و حتی کیک تولد و سایر خوراکی ها در صورت امکان به رنگ آبی باشند. همچنین می توان از رنگ سفید در کنار رنگ آبی در طراحی تم و خوراکی ها استفاده کرد تا تداعی کننده سفیدی برف و زمستان باشد.

۲.تم تولد دخترانه کیتی

در طراحی تم تولد دخترانه هلو کیتی از رنگ های صورتی و سفید استفاده می شود و این تم برای جشن دختر بچه هایی مناسب است که علاقه زیادی به رنگ صورتی دارند. استفاده از طرح های کارتونی برای ساخت تم تولد و هماهنگ کردن سایر عناصر و لوازم جشن با رنگ تم می تواند فضای جشن را بسیار چشم نواز جلوه دهد.

۳.تم تولد دخترانه سوفیا

یکی دیگر از تم های مورد علاقه دختر بچه تم تولد دخترانه سوفیا است که کارتون مورد علاقه بسیاری از کودکان می باشد. استفاده از شخصیت های کارتونی و انیمیشنی می تواند فضای جشن را برای کودکان فوق العاده جذاب و هیجان انگیز جلوه دهد.

۴.تم تولد دخترانه باربی

استفاده از طرح عروسک باربی برای طراحی تم تولد دخترانه نیز جذابیت خاصی به فضای جشن تولد خواهد داد. لوازم و عناصر زیادی وجود دارد که می تواند براحتی با این تم تولد هماهنگ شود.

علاوه بر این نمونه های تم تولدی که معرفی شد نیز می توان  با استفاده از بادکنک آرایی بوسیله بادکنک های فویلی و لاتکسی فضای جشن را به سلیقه خود تزئین کرد. برای این کار می توان از بادکنک های دارای طرح های مختلف و رنگ های متنوع استفاده کرد و جشن سراسر شادی و پرانرژی را برای فرزندتان برگزار نمایید.